Proszę słonia (MP3)

Proszę słonia

Proszę słonia (MP3)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz małego chłopca i jego słonia
  • doskonała zabawa gwarantowana
  • przekonasz się czy Pini urośnie

Kup na prezent
Nagroda Główna w XII konkursie „Świat Przyjazny Dziecku” przyznana przez Komitet Ochrony Praw Dziecka

Czy porcelanowy słoń może być najlepszym przyjacielem rodziny? Może!

Kiedy Ludwik Jerzy Kern w 1962 roku pisał „Proszę słonia”, nie przypuszczał, że słoń Dominik tak mocno wpisze się w dziecięcy świat, i to nie tylko nasz polski, bowiem książka doczekała się kilkudziesięciu zagranicznych wydań (m.in. niemieckiej i japońskiej), jak również serialu przez lata emitowanego w TVP1. Obok „Ferdynanda Wspaniałego”, to druga flagowa pozycja w twórczości autora. Wydawnictwo Literówka, z pomocą znakomitej aktorki Teatru Narodowego Anny Seniuk, z wielką radością przypomina dzieciom tę pozycję w postaci audiobooka czyli książki do słuchania.

Zmartwieniem rodziców Pinia jest jego niski wzrost. Nie ma żartów, Pinio jest najniższy w klasie! Pomocne w tym problemie mają być witaminy zapisane chłopcu przez doktora. Tymczasem Pinio buszując po strychu znajduje niedużego, porcelanowego słonia. Od tej pory słoń – Dominik, stojąc na półce z książkami, towarzyszy chłopcu w jego obowiązkach oraz wysłuchuje ciekawych szkolnych historii, które Pinio z zaangażowaniem codziennie mu opowiada. O tym, jak bardzo witaminy na wzrost okażą się skuteczne, kto najwięcej od nich urośnie i jakie przygody z tego wynikną, przekonacie się słuchając tej zabawnej opowieści.
Wybierzmy się zatem razem w tę znakomitą podróż: starsi i dzieci – udajmy się na wyprawę do świata, w którym Pinio bardzo chce urosnąć, ale nawet do czasu, kiedy to się stanie, musi chodzić do szkoły, z czego codziennie, bardzo chętnie zresztą, zdaje relację słoniowi.

Audiobook „Proszę słonia” to ponad pięć godzin opowieści, do których można wielokrotnie wracać. Charakterystyczny dla Kerna humor, pasjonujące życie szkole Pinia i niezwykła przyjaźń chłopca ze słoniem – oto, co czeka na słuchaczy, kiedy włączą nagranie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Proszę słonia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.