Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie (MP3)

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie (MP3)

3.00 / 1 głosów

„Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie” Allena Carra to audiobook, który skutecznie pomaga w rozstaniu się z nałogiem nikotynowym - bez bólu, żalu i poczucia straty - usuwa psychiczną potrzebę palenia. Prezentuje wyjątkowo prosty sposób skończenia z nałogiem, który wymaga jedynie zastosowania się do kilku wskazówek. Osoby na całym świecie, które rzuciły palenie wyłącznie po przeczytaniu książki deklarują, że są szczęśliwe, że wreszcie i na zawsze odzyskały wolność.

„Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie” to pierwsza pozycja światowego guru w dziedzinie rzucania palenia – Allena Carra - wydana w języku polskim. Od czasu jej ukazania się w 2007 roku poradnik zbiera entuzjastyczne opinie czytelników i krytyków, którym pomaga w zrozumieniu mechanizmu ‘pułapki nikotynowej’ i trwałym rzuceniu palenia. W „Prostej metodzie jak skutecznie rzucić palenie” Allen Carr koncentruje się na uzależnieniu mentalnym od palenia i papierosów, którego mechanizmy dokładnie poznał będąc 33 lata nałogowym palaczem i wielokrotnie podejmując próby rzucenia palenia innymi metodami. Pomaga w ostatecznym rozstaniu się z paleniem zarówno osobom, które palą dużo, bardzo dużo i od wielu lat, tym, które wielokrotnie próbowały bezskutecznie rzucić, jak również osobom palącym mało, towarzysko i przez krótki okres czasu.

Książka Allena Carra „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie” jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą pozycją wydawniczą w tej dziedzinie.

Przetłumaczona na ponad 20 języków, sprzedała się w ponad 11 milionach egzemplarzy i od lat jest bestsellerem w Wielkiej Brytanii, Rosji, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Irlandii, Austrii i Japonii.

Wiele znanych osób jak np. Anthony Hopkins, Ashton Kutcher czy Richard Branson przyznaje, że metoda Allena Carra zwróciła im wolność i pozwoliła pozbyć się nałogu palenia.
 • 26 marca 2016 fhtraper,

  koniec z paleniem

  To działa !!!!!!!!!!! Bez bólu i wyrzeczeń . Ja rzuciłam palenie po jednym przeczytaniu tej książki w wersji papierowej. Paliłam 16 lat ok 30 papiero... czytaj >
  To działa !!!!!!!!!!! Bez bólu i wyrzeczeń . Ja rzuciłam palenie po jednym przeczytaniu tej książki w wersji papierowej. Paliłam 16 lat ok 30 papierosów dziennie i przestałam palić w jeden dzień :) . Wystarczy tylko przeczytać i przestaje się chcieć palić -nie ma ochoty na dymek !!!!!! Poleciłam ją mojemu bratu w wersji mp3 . On palił 20 lat i nawet choroba na raka nie powstrzymała go od palenia tytoniu . Dopiero 2-krotne odsłuchanie audio booka oduczyło go palenia . Jest wolny i szczęśliwy . Polecam wszystkim palaczom . Jak dla mnie działa 100 % . To nie jest reklama ale mój szczery zachwyt nad tą książką .

3.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1