Projektantka (Okładka miękka)

Projektantka

Projektantka (Okładka miękka)

Oferta specjalna -20%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to pełna zwrotów, humoru i pięknych historii opowieść
  • lubisz książki obyczajowe
  • na podstawie powieści powstał doskonały film

Zemsta jest kwestią stylu!


Błyskotliwa powieść Rosalie Ham niedawno doczekała się wersji filmowej, z Kate Winslet w roli tytułowej!

 

Gdy do domu stojącego na szczycie wzgórza na obrzeżach Dungatar po długim wygnaniu powraca Tilly Dunnage, mieszkańcy miasteczka są oburzeni. Nie mieści im się w głowach, że po tragedii, którą spowodowała lata temu, ma czelność pokazać im się na oczy. Są gotowi zrobić wszystko, by uprzykrzyć jej życie. Ona jednak nie daje się zastraszyć, a dzięki doskonałym umiejętnościom krawieckim, które zdobyła w europejskich stolicach mody, powoli zyskuje akceptację sąsiadów. Prowincjonalne Dungatar zapełnia się brzydkimi ludźmi w przepięknych kreacjach.I kiedy wydaje się, że wszystko wreszcie zaczyna zmierzać ku dobremu, zaradną Tilly dopada przeznaczenie. Śmierć, która podąża za nią krok w krok, gdziekolwiek się uda, dociera również do Dungatar. Szereg dziwnych wypadków ujawnia jak brudne sekrety skrywają mieszkańcy miasteczka.
Ham ma wyczulone oko na absurd, komizm i na to, co przejmujące. Z jej pierwszej powieści można być dumnym, można się nią delektować i cieszyć.„The Weekend Australian”Projektantka to wspaniały debiut, który miejscami wywołuje wybuchy śmiechu i który wyśmienicie przedstawia bigoterię wiejskich społeczności.Suit101, Keith Lawrence

Rosalie Ham – australijska pisarka, obecnie mieszkająca w Brunswick. Jest autorką powieści: The Dressmaker (Projektantka), Summer of Mount Hope oraz There Should Be More Dancing. Prowadzi uniwersytecki kurs kreatywnego pisania, pisze sztuki teatralne i radiowe. Projektantka to jej pierwsza powieść przetłumaczona na język polski. Na jej podstawie w 2015 roku powstał film, w którym tytułową rolę zagrała Kate Winslet.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Projektantka " wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.