PRAYERS FOR THE DAMNED VOL. 1 (Płyta winylowa)

PRAYERS FOR THE DAMNED VOL. 1

W sylwestra 2015 roku zakończyła się historia legendy hard rocka, grupy Mötley Crüe. Ale nie historia Nikkiego Sixxa. Basista już blisko 10 lat temu powołał do życia zespół Sixx A.M., który teraz będzie jego głównym zajęciem muzycznym.

 

Ledwie kilka miesięcy po zakończeniu żywota przez twórców "Shout At The Devil", ukazuje się czwarty album kalifornijskiej formacji "Prayers For The Damned", który będzie się składać z dwóch części. Oprócz Nikkiego w nagraniach uczestniczyli wokalista James Michael i gitarzysta DJ Ashba. Krótko po nich Sixx A.M. zatrudnił na stałe perkusistę, którym został Dustin Steinke. Płytę zapowiadała piosenka o tytule "Rise". Jak mówi Nikki, na powstanie utworu wpływ miało to, co muzycy mieli okazję oglądać i słuchać w mediach.

 

"Nie jesteśmy zespołem zaangażowanym politycznie, ale podczas pracy nad płytą zewsząd otaczały nas medialne informacje, podobnie jak innych ludzi na świecie" – wyjaśnia rockman. "W tych okolicznościach powstała piosenka "Rise", która miejmy nadzieję uzmysłowi ludziom, że mają coś do powiedzenia".

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"PRAYERS FOR THE DAMNED VOL. 1" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.