Praga Przewodnik-Celownik (Okładka miękka)

Praga Przewodnik-Celownik

Praga Przewodnik-Celownik (Okładka miękka)

Oferta specjalna -17%

Kup na prezent
Przewodniki-Celowniki to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyróżnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych.

Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność w trakcie wycieczek i podróży. Pozwalają w prosty sposób odnajdywać w terenie interesujące miejsca i identyfikować mijane w trakcie wędrówki obiekty.

Mapa, tekst i zdjęcia uzupełniają się i tworzą wzajemnie powiązaną całość, która sprawia, że samodzielna wędrówka po mieście stanie się prawdziwą przyjemnością!

Przewodnik-Celownik Praga to:
Atlas centrum miasta 1:10 000
Alfabetyczny leksykon 112 największych atrakcji turystycznych
Ponad 150 kolorowych fotografii
Zwięzłe informacje praktyczne
Przejrzysty system odsyłaczy

To także bardzo funkcjonalny i nowoczesny przewodnik, łączący w sobie elementy encyklopedycznego opisu najważniejszych atrakcji z podaniem wszystkich potrzebnych turyście informacji praktycznych oraz dokładnym planem miasta w formie poręcznego atlasu. Całość uzupełniona została interesującymi wiadomościami na temat np. Franza Kafki, praskiej architektury na przestrzeni wieków czy miejskich ogrodów. Posługując się tym przewodnikiem, bez trudu można ułożyć własny plan zwiedzania miasta.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Praga Przewodnik-Celownik" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.