Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości (Okładka miękka)

Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości

Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości (Okładka miękka)

Kup na prezent
Rozwój każdej firmy zależy nie tylko od systemów zarządzania zasobami ludzkimi, ale także od tworzących ją pracowników. Oczywiście najbardziej pożądane są ich odpowiednio wysokie kompetencje, jednak nie mniej istotną kwestią okazuje się ich osobowość i charakter. To właśnie bowiem w największym stopniu decyduje o tym, w którym kierunku oraz w jak szybkim tempie rozwijać będzie się współpraca między nimi, a samą organizacją.

Autor książki "Pracować inaczej" zbadał dogłębnie 12 firm, które na rynku istnieją od co najmniej 5 lat i zatrudniają nie mniej niż 100 pracowników. Działanie każdej z nich opiera się na zupełnie nowym sposobie zarządzania skoncentrowanym na jak najwyższym poziomie świadomości człowieka. W metodzie odmiennej od znanych i stosowanych dotychczas, Laloux zwrócił uwagę na trzy przełomowe aspekty: oparcie na pełni człowieka, szukanie ewolucyjnego celu organizacji (który doskonale zastępuje próby przewidywania oraz przejęcia kontroli nad przyszłością), a także samo-zarządzanie.

Studia przypadków zostały w doskonały sposób osadzone w przestrzeni teorii ewolucji ludzkiej świadomości.. Historia rozwoju organizacji opisana z punktu widzenia jej rozwoju na poziomie duchowym i materialnym. Pozycja warta poświęcenia jej miejsca w swojej biblioteczce.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.