Pożegnalny ukłon (MP3)

Pożegnalny ukłon
ARTHUR CONAN DOYLE zaprasza - mistrz i klasyk gatunku

Pasjonujące zagadki kryminalne wymagające logicznego myślenie

Osiem opowiadań, których słucha się z przyjemnością. Niezawodny Sherlock Holmes zmusza do żelaznej konsekwencji i jasności myślenia. Świetny, nowy przekład sprawia, że akcja toczy się warto i nie można oderwać się od słuchania. Dialogi Watsona z Holmesem są ucztą dla wszystkich miłośników detektywistycznej sensacji. Holmes pomaga policji w sprawie włoskiej mafii, przerażających zbrodni i porwania, a także swojemu bratu Maycroftowi oraz rządowi Wielkiej Brytanii. Prowadzi też skomplikowaną grę z niemieckim szpiegiem w przededniu wojny...

Spis opowiadań: Wisteria Lodge, Kartonowe pudełko, Czerwony Krąg, Plany Bruce’a Partingtona, Umierający detektyw, Zniknięcie lady Frances Carfax, Diabelskie kopyto, Pożegnalny ukłon.

ARTHUR CONAN DOYLE – (wł. Sir Arthur Ignatius Conan Doyle, ur. 22 maja 1859 w Edynburgu, zm. 7 lipca 1930 w Crowborough) – szkocki pisarz, wolnomularz, spirytysta, czołowy przedstawiciel nurtu powieści detektywistycznych, w których głównym bohaterem jest Sherlock Holmes. Doyle pochodził z ubogiej arystokratycznej rodziny. Ukończył studia medyczne i do roku 1890 prowadził praktykę lekarską. Później zajął się wyłącznie pisarstwem. Oprócz utworów kryminalnych pisał również powieści historyczne, fantastyczno-naukowe, sensacyjne i książki niebeletrystyczne. Do jego najważniejszych dzieł należą: Pies Baskerville'ów, Studium w szkarłacie oraz pozostałe książki o detektywie Holmesie i doktorze Watsonie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pożegnalny ukłon" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.