Pożarcie królewny Bluetki (MP3)

Pożarcie królewny Bluetki
Słuchaczom, którzy lubią poznawać nowe, oryginalne opowieści, ale osadzone w magicznym świecie baśni, polecamy audiobook według tekstu Macieja Wojtyszki.

Tyn ceniony autor książek dla dzieci i młodzieży oddaje w ręce słuchaczy fantastyczną, pełną przygód historię pod tytułem „Porwanie królewny Bluetki”. To nagranie, którego z radością wysłuchają zarówno dorośli, którzy cenią dobry humor i interesująco poprowadzoną akcję, ale także dzieci kochające przygodowe historie. Również maluchy polubią „Porwanie królewny Bluetki”, bo to niedługa, pogodna opowieść, która pozwoli im poznać nowe postaci i umili czas zarezerwowany na bajkę.

Do współpracy w realizacji nagrania zaproszono znakomitych aktorów, między innymi Magdalenę Zawadzką, Joannę Lissner i Michała Konarskiego. Już ten fakt jest gwarancją wysokiego poziomu artystycznego przedstawienia.

Znakomita zabawa przy słuchaniu „Pożarcia królewny Bluetki” jest gwarantowana. Wiedza o tym z pewnością ci, którzy wcześniej poznali opowieści o Brombie autorstwa Macieja Wojtyszki. A dla fanów tej postaci mamy wspaniałą informację – dostępne są już audiobooki „Bromba i inni (także po latach)” oraz „Bromba i filozofia”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pożarcie królewny Bluetki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.