Pożądane. Pretty Little Liars 8 (Okładka miękka)

Pożądane. Pretty Little Liars 8

Pożądane. Pretty Little Liars 8 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%
4.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Kolejny tom popularnej serii „Pretty Little Liars”

CZAS ZACZĄĆ PRZEDSTAWIENIE.
A.

Podejrzany o zabójstwo Ali czeka w areszcie na proces. Wydawać by się mogło, że Emily, Spencer, Aria i Hanna wreszcie odetchną z ulgą. Jednak mama Alison składa publicznie zaskakujące oświadczenie, które rzuca cień na całą sprawę.

Jakie mroczne tajemnice ukrywa rodzina DiLaurentisów?
 • 4 kwietnia 2015 TotallBookNerd7,

  im dalej w las... tym wcale nie gorzej ;)

  Pożądane czyta się naprawdę szybko, mimo że kilka pierwszych (no dobra, kilkanaście rozdziałów, czyli jakaś 1/3 książki) upłynęło mi na wdrożeniu się... czytaj >
  Pożądane czyta się naprawdę szybko, mimo że kilka pierwszych (no dobra, kilkanaście rozdziałów, czyli jakaś 1/3 książki) upłynęło mi na wdrożeniu się w akcję. Pani Shepard ma bowiem zwyczaj spektakularnych zakończeń, prawdziwa akcja zaczęła się więc dopiero od połowy książki, ale na szczęście trwała już do końca. Jeżeli jeszcze nigdy nie czytaliście książek pani Shepard to myślę, że powinnyście dać im chociaż jedną szansę. Nie są to oczywiście książki z działu fantasy, ale nie są to też kryminały. Wydaje mi się, że są idealne dla kogoś kto lubi czytać o zagadkach i próbach ich rozwiązywania, ale nie przepada za kryminałami, na przykład dlatego, że boi się krwawych scen. Wtedy PLL są idealne właśnie dla Was, bo nie będziecie się nudzić (przynajmniej przez większość czasu ;), a scen krwawych nie znajdziecie :)

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1