Potem (MP3)

Potem
Znakomita powieść obyczajowa z elementami fantastycznymi, która w wersji audio została po mistrzowsku zinterpretowana przez Marię Seweryn.

To historia adwokata, który mieszka w Nowym Jorku i całą swoją uwagę poświęca pracy. To prowadzi do małżeńskiego kryzysu. Sytuację Nathana Del Amico zmienia dopiero wizyta pewnego klienta, Garretta Goodricha, lekarza opiekującego się na co dzień ludźmi śmiertelnie chorymi. Ale to nie na tym polega niezwykłość chirurga. Delikatnie sugeruje on prawnikowi, że nie zostało mu wiele czasu. Goodrich jest bowiem Posłańcem i nad głową ludzi, którzy wkrótce umrą widzi aureolę, której nie dostrzegają inni. To spotkanie staje się przełomem w życiu Nathana Del Amico. Czy i jego przeznaczeniem jest rychła śmierć?

„Potem” to audiobook, który wzrusza i skłania do refleksji. Elementy fantastyczne sprawiają, że ta piękna historia wciąga jeszcze bardziej i sprawia wrażenie bajki dla starszych słuchaczy. To jednak uniwersalna opowieść o tym, co najważniejsze.

W wersji audio dostępne są również inne książki Guillaume Musso, między innymi „7 lat później”, „Telefon od anioła” i „Uratuj mnie”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Potem" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.