Posłuchajki. Wielka księga baśni rosyjskich (MP3)

Posłuchajki. Wielka księga baśni rosyjskich
Od wielu pokoleń baśnie rosyjskie zachwycają niesamowitymi i pouczającymi historiami - zaczarowanego Konika Garbuska, odważnego Wianuszki, rezolutnej Duszeńki oraz wielu innych bohaterów. Posłuchajcie tych przepięknych opowieści w wykonaniu znakomitej polskiej aktorki - pani Anny Seniuk.

Seria audiobooków POSŁUCHAJKI wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Dzięki niej dzieci przeniosą się w cudowny świat bajek i opowieści. Seria Posłuchajki zdążyła już zyskać grono wiernych fanów. Stało się tak głównie za sprawą doboru opowieści do poszczególnych tomów oraz wspaniałych interpretacji Anny Seniuk. Tekstowi towarzyszy muzyka, a całość to ponad osiem godzin nagrania, które przeniesie nas do wspaniałej, współcześnie mało znanej w Polsce krainy pięknych rosyjskich opowieści ludowych. To ciepłe, mądre historie, które oprócz interesującej akcji i sprytnych bohaterów zawsze mają morał - lekcję dobrego postępowania, które warto stosować bez względy na czas i miejsce.

„Posłuchajki. Wielka księga baśni rosyjskich” to adaptacja dawnych opowieści ze wschodu, które zebrał i opowiedział Marcin Przewoźniak. A jeśli słuchaczom spodoba się forma Posłuchajek, zapraszamy do sięgnięcia po inne audiobooki wydane w tej serii, między innymi „Baśnie z czterech stron świata”, „Księgę bajek polskich” oraz niezwykłe „365 bajek na dobranoc”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Posłuchajki. Wielka księga baśni rosyjskich" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.