Posłuchajki. Baśnie z czterech stron świata (MP3)

Posłuchajki. Baśnie z czterech stron świata
Baśnie z całego świata wspaniale czyta Jerzy Zelnik

Audiobook, który zabierze nas w podróż dookoła kuli ziemskiej. Dzięki tradycyjnym opowieściom zawitamy między innymi do Hiszpanii, Nepalu, Mongolii, Persji, Armenii, Japonii, Maroka, Brazylii, z dalekiej Australii, Danii, Serbii, Niemiec, Francji.

To mniej lub bardziej znane opowieści z różnych krajów, które zachwycają bogactwem narracji, ciekawostkami dotyczącymi życia w najdalszych zakątkach i wspaniałymi bohaterami.

Agnieszka Sobich zadbała o różnorodność przywoływanych historii, dzięki czemu słuchaczy czeka sześciogodzinna wyprawa po bliskich i zupełnie egzotycznych krainach. To spotkania, które na długo zostają w pamięci, pobudzają wyobraźnię i wzbogacają wiedzę dzieci i dorosłych.

„Posłuchajki” to seria opowieści, które przedstawiają bajki i baśnie, przenoszą słuchaczy do wspaniałych krain i pozwalają wraz z bohaterami przeżywać cudowne przygody. W wersji audio ukazały się między innymi „Księga bajek polskich”, „365 bajek na dobranoc” czy „Wielka księga baśni rosyjskich”.Seria audiobooków POSŁUCHAJKI wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Dzięki niej dzieci przeniosą się w cudowny świat bajek i opowieści.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Posłuchajki. Baśnie z czterech stron świata" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.