Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen (MP3)

Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen

Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen (MP3)

Kup na prezent
Nowa bajeczka na dobranoc każdego wieczora? To marzenie wielu rodziców, którzy poszukują unikatowych opowieści dla swoich smyków.

Audiobook „Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen” to zbiór takich krótkich opowiadań, które doskonale ukołyszą maluchy do snu.

Ciepłe, pełne miłych i dobrych bohaterów ludzkich i zwierzęcych historyjki, które zabiorą dzieci do cudownego świata wyobraźni i wyciszą przed zaśnięciem.

Niewątpliwą zaletą tego nagrania jest również osoba lektorki. Bajeczki czyta znakomita aktorka, Bajkiw interpretacji Anny Dymnej. Dzieci uwielbiają jej spokojny, melodyjny głos.

Posłuchajki to seria, która cieszy się wśród małych słuchaczy i ich rodziców dużym uznaniem. Wyróżnia się świetną interpretacją i bogatą oprawą dźwiękową, dzięki czemu jest interesująca zarówno dla młodszych i starszych dzieci. W serii ukazały się nie tylko bajki na dobranoc, ale również porywające opowiadania z różnych zakątków: „Księga bajek polskich”, „Wielka księga baśni rosyjskich” oraz „Baśnie z czterech stron świata”.

Seria audiobooków POSŁUCHAJKI wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Dzięki niej dzieci przeniosą się w cudowny świat bajek i opowieści.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.