Porządne rzemiosło (MP3)

Porządne rzemiosło


To niezwykła opowieść Antoniny Domańskiej, która dzięki Polskiemu Radiu Rzeszów znowu trafia do szerokiej grupy odbiorców. Tym razem to audiobook na podstawie opowiadania „Porządne rzemiosło”.

Usłyszymy historię biednego chłopaka, syna chłopa. Uważanego powszechnie na nieudacznika Błażka pewien owczarz przyjmuje na praktykę. Tytułowe porządne rzemiosło wydaje się być w zasięgu ręki chłopaka, ale jego przełożony każe mu usiąść w pobliżu szałasu i… dmuchać. Od czasu do czasu przynosi mu też niesmaczne, gorzkie zioła, które Błażek ma wypijać duszkiem.

Czy to jest metoda, aby zdobyć fach w rękach?

Nagranie to pasjonująca opowieść o tym, jak ćwiczenia doprowadziły do tego, że Błażek z czasem był w stanie nie tylko przewracać dmuchaniem przedmioty ciężkie jak widły, ale nawet przesuwać chmury na niebie. To historia tego, jak biedny, uważany za nieudacznika Błażek staje się potężnym czarodziejem.

Mądra, ciepła i bogata w dawne realia historyjka, z której płynie nauka na temat cierpliwości i zdobywania nowych umiejętności oraz dążeniu do celu. Pomyślana jako opowieść dla dzieci, może stać się również wspaniałą okazją do wspomnienia lektur z dzieciństwa dla starszych słuchaczy.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Porządne rzemiosło" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.