Poradnik dla właścicieli psów (Okładka miękka)

Poradnik dla właścicieli psów

Poradnik dla właścicieli psów (Okładka miękka)

Oferta specjalna -39%
Zawsze chciałeś mieć psa, ale nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie z nowym pupilem? Ta książka pomoże ci podjąć decyzję! Poradnik dla właścicieli psów to informacje o różnych rasach, przegląd technik szkolenia i wskazówki, jak pielęgnować czworonogi. Znajdziesz tu:

- Porady eksperta na temat tego, jak możesz stwierdzić, która rasa jest dla ciebie odpowiednia. - Wskazówki dla kompletnego laika, jak znaleźć odpowiedzialnego hodowcę. - Wyczerpujące informacje o zasadach wyboru weterynarza i kursu posłuszeństwa. - Cenne wiadomości o tym, czego możesz się spodziewać po psie w różnych okresach jego życia. - Łatwe do szybkiego zastosowania metody radzenia sobie z kłopotliwymi zachowaniami. - Zdroworozsądkowe podejście do problemów zdrowotnych.

„Wspaniałe wyjaśnienie, czego potrzeba, żeby wybrać psa i wychować go na porządnego psiego obywatela”. Krista Miffin, autorka Dogs Guide na About.com

Doktor Sheila Boneham jest nagradzaną pisarką, autorką kilku książek i licznych artykułów o psach, w tym Breed Rescue: How to Start and Run a Successful Program, którą Dog Writers Association of America ogłosił najlepszą encyklopedyczną książką o psach roku 1998 roku.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Poradnik dla właścicieli psów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.