Pora na Telesfora (MP3)

Pora na Telesfora
Wspaniały humor, znakomite postaci i program, który przez lata stanowił jedną z ulubionych audycji dla dzieci w Telewizji Polskiej.

„Pora na Telesfora” to adaptacja jednego z odcinków emitowanego w piątkowe popołudnia od lat 70. programu, w którym widzowie mogli co tydzień spotykać dwa sympatyczne smoki: Telesfora i Teodora oraz prowadzącego: początkowo Macieja Damięckiego, a później Zygmunta Kęstowicza.

Program należy dziś do klasyki, z sentymentem wspominają go rodzice i dziadkowie. Audiobook to okazja, by z Telesforem i jego kolegą zapoznać najmłodsze pokolenie Polaków.

Dowcipna, beztroska forma, dźwięczne, wpadające w ucho piosenki i wiedza, która podawana jest w nienachalny, lekki sposób. To główne atuty tego wspaniałego nagrania.

Oprawa muzyczna nawet dziś zachwyci odbiorców. Niegdyś jedna z najbardziej lubianych dziecięcych audycji, teraz może być nie tylko sentymentalna podróżą do dzieciństwa. Audiobook umożliwi nam to, ale pozwoli też na pokazanie tych wspomnień własnym dzieciom i wnukom.


Obsada:

Hubert Antoszewski (Telesfor)

Stefan Pułtorak (Teodor)

Zygmunt Kęstowicz (Pan)

Muzyka - Stanisław Czarnecki

Dyrygent - Witalis Raczkiewicz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pora na Telesfora" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.