Pora do przedszkola (MP3)

Pora do przedszkola
12 przygód przedszkolaków

Przedszkole to wspaniałe miejsce. Choć nie wszyscy od razu o tym wiedzą. Niektórych trzeba trochę przekonywać. A do tego znakomicie nadaje się prezentowany audiobook na podstawie znakomitej książki Anny Sójki.

„Pora do przedszkola” to dwanaście opowiadań, które zachęcą dzieci, co je czeka, gdy już udadzą się do przedszkola. Wspólna zabawa, podwieczorek, leżakowanie – wszystkie te wspaniałości, a przede wszystkim miłe panie wychowawczynie, które zawsze mają znakomite pomysły i oprócz tego, że pozwalają długo się bawić wiedzą wiele interesujących rzeczy, o których chętnie opowiadają.

Dla maluchów, które czeka przestąpienie progu przedszkola po raz pierwszy, dla rodziców, którzy również obawiają się, że ten dzień wkrótce czeka ich dzieci i dla tych brzdąców, które chętnie już chodzą do przedszkola, ale lubią słuchać ciekawych, pełnych ciepła historyjek o swoich rówieśnikach. Ponad pół godziny zabawy z tym nagraniem to reklama przedszkola w czystej postaci. Z pewnością również w Waszych miejscowościach są miejsca tak miłe, jak to opisane przez Annę Sójkę.

Opowiadania „Pora do przedszkola” w wersji audio ukazały się w interpretacji Doroty Segdy.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pora do przedszkola" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.