Popular Problems (CD)

Popular Problems

Popular Problems (CD)

Leonard Cohen

Oferta specjalna -13%

Leonard Cohen

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • uwielbiasz niski głos Leonarda Cohena!
 • w muzyce szukasz przekazu
 • hipnotyzująco opowiada o życiu i człowieku

 • Na premierowym albumie "Popular Problems" Leonard Cohen zaskakuje różnorodnością stylistyczną piosenek i dynamicznością.

  W jego legendarnie już niskim głosie jak nigdy dotąd słychać świadomość i zaangażowanie. Wyrazistość i siła 9 hipnotyzujących kompozycji sprawia, że utwory takie jak 'Almost Like The Blues' (pierwszy singiel z płyty), 'Slow' czy 'Nevermind' śmiało można dopisać do listy największych osiągnięć 80-letniego barda. Śpiewając o ludzkiej kondycji w chwilach, gdy „dusza otwiera się w komnatach tęsknoty”, Cohen nadaje nowy ton nadziei i rozpaczy, radości i żałobie.

  Duży wkład w nagranie płyty miał wieloletni współpracownik artysty, Patrick Leonard. Połączenie wyobraźni i kreatywnych sił obu muzyków nadaje krążkowi "Popular Problems" swieżości, ale nie pozbawia go uroku, który od 5 dekad inspiruje i zachwyca fanów Cohena. "Popular Problems" wyprodukowana została przez Patricka Leonarda, zmasterowana w Marcussen Mastering a nagrana i zmixowana przez Jesse’go E. Stringa i Billa Bottrella.

  „Tych dziewięć piosenek utrzymanych jest w stylu Cohena, ale są one też absolutnie unikalne. Leonard przekroczył kolejne granice swoim twórczym podejściem do muzyki” - tak zachwala płytę szef wytwórni Sony Music Rob Stringer. Po przesłuchaniu "Popular Problems" jest jasne, że nie ma w tych słowach ani odrobiny przesady.
 • 1. Slow
  2. Almost Like The Blues
  3. Samson In New Orleans
  4. A Street
  5. Did I Ever Love You
  6. My Oh My
  7. Nevermind
  8. Born In Chains
  9. You Got Me Singing

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Popular Problems" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.