Pompon w rodzinie Fisiów (MP3)

Pompon w rodzinie Fisiów


Czy domowym zwierzątkiem może być… smok? Owszem. Pompon został w rodzinie Fisiów właśnie takim domowym pupilem po tym, jak wydostał się z odpływu umywalki. Początkowo malutki, rozrósł się do całkiem sporych rozmiarów. Ale tak samo rosła sympatia rodziny do zielonego stworzenia. Fisiowie nie wyobrażają sobie życia bez niego. Z audiobooka „Pompon w rodzinie Fisiów” dowiecie się dokładnie, jak to było, gdy smok pojawił się w domu Malwiny i Grzegorza. O ukrywaniu w pokoju przed rodzicami, o korniszonkach, które Pompon ubóstwia i jego sympatycznych odzywkach. Wspaniała, pełna humoru opowieść o przeciętnej rodzince i ich zupełnie nieprzeciętnym domowym zwierzątku autorki bardzo lubianych książek dla dzieci i młodzieży, Joanny Olech.

Nagranie rozbawi młodszych i starszych słuchaczy, a przygody rodziny Fisiów i ich sympatycznego domowego smoka zainteresują z pewnością całą rodzinę. Skoro smoki wychodzą czasami z odpływu umywalki, może warto wiedzieć, co wtedy robić?

Niniejszy audiobook opowiada o tym, jak Pompon pojawił się w domu Fisiów. Czytelnicy i słuchacze, którzy polubili sympatycznego smoka, mogą poznać jego dalsze perypetie w kolejnych tomach serii „Pompon na wakacjach” oraz „Pulpet i Prudencja”.

Wszystkie tomy serii czyta Krzysztof Tyniec.

Bezpłatny rozdział do sprawdzenia online na kanale YouTube "Słuchaj za darmo"

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pompon w rodzinie Fisiów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.