Pompon na wakacjach (MP3)

Pompon na wakacjach
Trzecia część przygód smoka Pompona!

Smok Pompon, który zamieszkał z rodziną Fisiów, zdążył się już zadomowić i czuje się w ich towarzystwie wspaniale.

Jesteście ciekawi, co działo się dalej. Jeśli mieliście już okazję posłuchać poprzednich audiobooków z cyklu o uroczym, ale psotnym smoku Pomponie, z pewnością interesują Was losy wszystkich bohaterów pogodnej serii autorstwa Joanny Olech.

Otóż w części „Pompon na wakacjach” usłyszymy o wyjeździe na wieś. Zbliża się lato i Fisiowie jak zwykle wybierają się do swojego ulubionego miejsca: do babci i dziadka.

Wszyscy, którzy mieli okazję słyszeć, jak potrafi nabroić Pompon, spodziewają się pewnie przezabawnej opowieści. I nie zawiodą się, bo „Pompon na wakacjach” to niezwykle wesoła, rodzinna historia, która rozbawi dzieci i rodziców. A być może nawet dziadków, którzy lubią wakacyjne wizyty wnuków.

Audiobook, podobnie jak poprzednie części tego cyklu, ukazał się we wspaniałej interpretacji Krzysztofa Tyńca. Polecamy słuchaczom również inne nagrania z Pomponem w roli głównej: „Pompona w rodzinie Fisiów” oraz „Pulpeta i Prudencję”.

JOANNA OLECH (ur. 1955) – graficzka, autorka książek dla dzieci i młodzieży, m.in. Dynastii Miziołków (1994; wydanie audio: BA, 2010), Czerwonego Kapturka (2005), Pompona w rodzinie Fisiów (2007; wydanie audio: BA, 2014), Pulpeta i Prudencji (2010) oraz Pompona na wakacjach (2013). Ilustratorka Różowego prosiaczka (2006) i żartobliwych poradników dla dzieci Jak przeklinać (2008) oraz Jak robić przekręty (2010). Laureatka wielu prestiżowych nagród. Publikuje artykuły na temat literatury dziecięcej m.in. na łamach „Tygodnika Powszechnego” i „Nowych Książek”. Należy do Polskiej Sekcji IBBY. Współautorka podręczników PWN do języka polskiego dla gimnazjalistów. Ekspertka Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pompon na wakacjach" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.