Pomnik Cesarzowej Achai tom 5 (Okładka miękka)

Pomnik Cesarzowej Achai tom 5

Pomnik Cesarzowej Achai tom 5 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -16%
5.00 / 1 głosów

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • poznasz zakończenie jednej z najwspanialszych serii w polskiej fantastyce
 • to prawdopodobnie najlepsza Achaja z całego cyklu
 • uwielbiasz prozę Ziemiańskiego

„Pomnik cesarzowej jest potężny i wzbudza strach.”


Nadszedł czas silnych kobiet i równoległych światów.
Oto zakończenie epickiej opowieści, na które czekali wszyscy.


Kto ma zginąć – zginie.
Kto przeżyć – być może przeżyje.

 

„Pomnik Cesarzowej Achai” po prostu mnie porwał i znokautował poprzednią serię z cyklu, „Achaję”.
Lubimy czytać

 


 

ANDRZEJ ZIEMIAŃSKI

Porzucił prestiżową karierę naukową i zajął się pisaniem książek. Już po kilku latach zdobył uznanie pół miliona Polaków czytających Achaję z wypiekami na twarzach.

 

Z wykształcenia jest architektem. Widzi i myśli obrazami. Podgląda, słucha i rozmawia dla przyjemności. Lubi fotografować puste miejsca. Sam jest dla siebie pracownikiem, szefem i przewodniczącym komitetu strajkowego. Nieustannie prowokuje czytelników i recenzentów swoim podejściem do sztuki pisania. Mówi, że cierpi na przymus tworzenia.

 

Jego bohaterowie żyją własnym życiem – sami wybierają gatunek i formę opowieści, dzięki czemu z niezrozumiałego dla siebie powodu autor otrzymał wór nagród od czytelników. Pierwsze dwa tomy „Achai” nominowane były do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Drugi tom otrzymał w 2004 roku Nagrodę Nautilus.

 

Cykl „Achaja” to także jedna z najbardziej kasowych serii w polskiej literaturze. To dzięki tym książkom pisarz może realizować swoje najśmielsze egzotyczne podróże i otaczać się ulubionymi gadżetami.

 

 • 12 września 2016 MichałIlir4729,

  Finał wspaniałej książki

  Zachęcam do przeczytania ostatniego już tomu z serii Pomnik Cesarzowej Achai. Tym razem czeka nas rozwiązanie zagadki. Autor w końcu odkrywa przed nam... czytaj >
  Zachęcam do przeczytania ostatniego już tomu z serii Pomnik Cesarzowej Achai. Tym razem czeka nas rozwiązanie zagadki. Autor w końcu odkrywa przed nami karty, które od kilku lat skutecznie ukrywał. Książka wciąga tak samo jak poprzednie  Jednak czy to naprawdę koniec tej historii? Przeczytaj a odpowiedź nasunie się sama!

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1