Polskie wiersze - Sum (MP3)

Polskie wiersze - Sum
Polskie wiersze - Sum

„Polskie wiersze” to znakomita seria nagrań wierszy Jana Brzechwy. Wśród utworów, które znalazły się w cyklu najpopularniejszych i najbardziej lubianych rymowanek autora nie zabrakło również „Suma”. Ten wiersz to pełen humoru utwór, który od lat znajduje się w każdym zbiorze poezji Brzechwy dla dzieci.

Słuchacze też mogą skomponować swój własny zbiór ulubionych wierszyków autora. Oprócz czytanych przez Wiktora Zborowskiego „Suma”, „Siedmiomilowych butów” czy „Zoo”, w cyklu „Polskie wiersze” znalazły się również inne popularne utwory Brzechwy, które zinterpretowali Piotr Fronczewski i Maciej Damięcki.

Dzieci uwielbiają tę poezję za wspaniałe historie, zawartą w każdym wierszu. To pogodne, melodyjne utwory, które dzięki rymom i pięknemu językowi szybko wpadają w ucho i zapadają w pamięć. Od lat stanowią najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa kilku pokoleń dorastających Polaków. Teraz nadarza się znakomita okazja, aby dzieci i rodzice posłuchali wspólnie audiobooków wykonaniu wybitnych aktorów.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Polskie wiersze - Sum" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.