Polskie wiersze - Siedmiomilowe buty (MP3)

Polskie wiersze - Siedmiomilowe buty
Polskie wiersze - Siedmiomilowe buty

Kolejne wspaniałe nagranie w serii „Polskie wiersze”. Cykl, który oddajemy w ręce słuchaczy zawiera kilkanaście wierszyków Jana Brzechwy, które od lat cieszą się uznaniem dzieci i dorosłych i są najchętniej wznawianymi, czytanymi i słuchanymi utworami poety.

Trzech aktorów: Maciej Damięcki, Piotr Fronczewski oraz Wiktor Zborowski po mistrzowsku zinterpretowało najpopularniejsze wiersze Jana Brzechwy i dzięki tym nagraniom każdy może poznać lub przypomnieć sobie między innymi „Siedmiomilowe buty”, czyli zabawną, pełną wdzięku historię Michała, który przemierzał kraj w tempie, które nie zawsze okazywało się pożądane.

Posłuchajcie tego, ale i innych wierszy, które zinterpretował Wiktor Zborowski, między innymi „Murzyna”, „Bajki o królu” czy „Zoo”.

Rymowanki, które od lat bawią i uczą najmłodszych Polaków to znakomita rozrywka i uniwersalne, ponadczasowe wierszyki, które na długo zostają w pamięci i stanowią jedno z najmilszych wspomnień dzieciństwa. Nagrania, jakie prezentujemy w serii „Polskie wiersze” to znakomity pomysł na dobranocki i na wspólną rodzinną zabawę.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Polskie wiersze - Siedmiomilowe buty" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.