Polskie wiersze - Samochwała (MP3)

Polskie wiersze - Samochwała
Polskie wiersze - Samochwała

Piotr Fronczewski czyta niezapomniane, ulubione przez dzieci i dorosłych wiersze Jana Brzechwy. Dla miłośników klasyki polskiej poezji dla dzieci i interpretacji w wykonaniu najlepszych aktorów teatralnych i filmowych mamy niezwykłą kolekcję: „Polskie wiersze”. To kilkanaście nagrań ze znakomitymi, od lat najchętniej czytanymi utworami mistrza gatunku.

Dzieci kochają wiersze Brzechwy za wspaniałe historie i niezwykłe rymy, które nadają tym utworom melodyjności i rytmu. Dorośli natomiast traktują je jako najpiękniejsze wspomnienia z okresu własnego dzieciństwa. Towarzyszyły przecież kolejnym pokoleniom w czasie zabaw i jako dobranocki.

„Samochwała” bezsprzecznie należy do grupy najbardziej rozpoznawalnych utworów poety. Humor i wspaniały język sprawiają, że chętnie słuchają go młodsze i starsze dzieci.

W kolekcji, której elementem jest ten wierszyk znalazły się również inne rymowanki w interpretacji Piotra Fronczewskiego. Inne utwory Jana Brzechwy czytają również Maciej Damięcki i Wiktor Zborowski. „Polskie wiersze” to cudowna kolekcja, której najlepiej słuchać w rodzinnym, kilkupokoleniowym gronie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Polskie wiersze - Samochwała" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.