Polskie wiersze - Pomidor (MP3)

Polskie wiersze - Pomidor
Polskie wiersze - Pomidor

Króciutkie, wesołe, pełne pomysłowych rymów i sympatycznych bohaterów opowieści. To wiersze Jana Brzechwy, które od kilkudziesięciu lat stanowią ulubione utwory najmłodszych odbiorców. To najwspanialsze wprowadzenie do świata literatury, jakie możemy sobie wyobrazić.

Nie bez powodu Jan Brzechwa uchodzi za klasyka poezji dla dzieci i każde kolejne pokolenie przedstawia jego twórczość własnym dzieciom jako pomysłowy sposób na spędzanie wolnego czasu. Przed zaśnięciem, w trakcie wspólnej zabawy i zawsze, kiedy przyjdzie nam ochota na pogodne rymowanki możemy sięgnąć po serię nagrań wierszy Jana Brzechwy w interpretacji znakomitego aktora Macieja Damięckiego.

Wśród nich ukazał się również „Pomidor” - historia warzyw z ogródka z przedrzeźniającym ogrodniczkę pomidorem w roli głównej.

Pogodny wierszyk, który starszym z pewnością przypomni się już po kilku pierwszych słowach, a najmłodszych słuchaczy przekona, jak cudowne są wiersze Brzechwy.

W serii interpretowanej przez Macieja Damięckiego znalazło się kilkanaście popularnych utworów tego poety, między innymi „Katar”, „Tydzień” czy „Staś Pytalski”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Polskie wiersze - Pomidor" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.