Polskie wiersze - Bajka o królu (MP3)

Polskie wiersze - Bajka o królu
Polskie wiersze - Bajka o królu

Czy znacie wspaniałą rymowaną „Bajkę o królu” autorstwa jednego z najukochańszych poetów dzieci? Oto znakomite nagranie, które jednym przypomni, a innym zaprezentuje po raz pierwszy opowieść o królu, który jadł tylko kaszę.

Posłuchajcie jej wspólnie: dzieci i dorośli. To tylko jeden z kilkunastu wierszyków Jana Brzechwy, które znalazły się w znakomitej kolekcji audio „Polskie wiersze”.

„Bajkę o królu”, którą być może nie wszyscy znają przeczytał Wiktor Zborowski. Również on zinterpretował na potrzeby nagrania serii takie wiersze jak choćby „Siedmiomilowe buty” i „Sum”.

Oprócz Wiktora Zborowskiego wiersze Brzechwy czytają dla nas również Piotr Fronczewski i Maciej Damięcki.

Posłuchajcie ulubionych, wspaniałych rymowanek, które zachwycają humorem, pomysłowością i znakomitymi rymami. Przypomnijcie sobie to, co z w dzieciństwie sprawiało Wam tyle radości i pozwólcie dzieciom poznać utwory Brzechwy we wspaniałych interpretacjach.

Dzięki temu, że poszczególne wiersze dostępne są osobno, można stworzyć własną, niepowtarzalną kolekcję ulubionych utworów Brzechwy dla dzieci. Choć ostrzegamy: słysząc je wszystkie, naprawdę trudno się zdecydować.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Polskie wiersze - Bajka o królu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.