Pola dawno zapomnianych bitew (#2). Ucieczka z raju (ebook) (do pobrania)

Pola dawno zapomnianych bitew (#2). Ucieczka z raju (ebook)

Pola dawno zapomnianych bitew (#2). Ucieczka z raju (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -6%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz polskie science-fiction
  • cenisz sobie wyobraźnię Roberta J. Szmidta
  • zachwyciła Cię "Łatwo być bogiem"
Kup na prezent
  • WATERMARK

Kontynuacja Łatwo być bogiem.

 

Połowa dwudziestego czwartego stulecia. Ludzkość po skolonizowaniu niemal dziesiątej części Ramienia Oriona trafia w końcu na obcą, zaawansowaną cywilizację, która nie wykazując najmniejszej woli kontaktu, rozpoczyna wojnę totalną. Stawką jest nie tylko podbój nowego terytorium, ale też fizyczne unicestwienie wroga..

 

Na jednej z ewakuowanych pośpiesznie planet zrehabilitowany kapitan Święcki toczy swoją prywatną wojnę o ocalenie jak największej liczby ludzi. Kolonia na Delcie Ulietty kryje jednak o wiele większą tajemnicę, która być może pozwoli odmienić losy całej wojny.

 

Łatwo być Bogiem to fascynujący wstęp do epickiej space opery. Czytając o przygodach barwnych postaci, takich jak załoga Nomady, czytelnik wstrzymuje oddech i odkrywa tajemnice, które mogą zmienić losy Galaktyki. - Nancy Kress, zdobywczyni nagród Hugo i Nebula.

 

W "Polach dawno zapomnianych bitew" Robert J. Szmidt wykazał się niezwykle bogatą wyobraźnią, opowiadając swoją historię z ogromnym wdziękiem i oryginalnością. Szczerze polecam - Mike Resnick, laureat nagród Hugo i Nebula.

 

Wartka opowieść o skorumpowanej załodze kolapsarowca, która eksplorując kolejne wrakowiska, odkrywa więcej, niżby chciała... Tak zaczyna się ta wciągająca lektura- Jack Campbell, autor bestsellerowego cyklu „Zaginiona Flota”

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pola dawno zapomnianych bitew (#2). Ucieczka z raju (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.