Pokonać kobiece wymówki (MP3)

Pokonać kobiece wymówki
Zapewne oglądając telewizję, słuchając radia, czy czytając prasę spotkałaś się z opiniami głoszonymi przez sportowców ze zwycięstwo rodzi się w głowie, że odpowiednia motywacja, odpowiednie nastawienie psychiczne może pomóc albo przeszkodzić w zwycięskiej rywalizacji. Jak często mówią sportowcy można przegrać zawody zanim się wystartuje, można przegrać rywalizację zanim do niej dojdzie, tak naprawdę wszystko siedzi w Twojej głowie. Chcemy pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu, nie ma znaczenia że nie jesteś wyczynowcem, że zamierzasz trenować dla siebie, reguły i zalety treningu mentalnego są dla wszystkich takie same. Nie ma znaczenia czy będziesz uprawiać sporty zespołowe czy indywidualne, czy będziesz tylko biegać czy chodzić na siłownię. Ten album został stworzony z myślą o Tobie i twoich przyszłych sukcesach.

W skład albumu: ,,Pokonać kobiece wymówki’’ wchodzą następujące audiobooki:

1. Zwiększenie szans na zrzucenie wagi

2. Chęć rezygnacji lub porażka

Zaufaj nam i skorzystaj z naszej pomocy, naprawdę wiemy jak pomóc w Twoim treningu, jak wesprzeć twoje postanowienia byś osiągnęła założone przez siebie cele i miała jak największą satysfakcję. Z nami będzie łatwiej. Spróbuj i przekonaj się sama.

Jeśli prezentowany album jest dla Ciebie za krótki, zapraszamy do zakupu albumu pt: ,,Jak schudnąć i utrzymać ten efekt’’ składającego się z siedmiu audiobooków.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pokonać kobiece wymówki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.