Pokój do wynajęcia (MP3)

Pokój do wynajęcia
Słuchowisko dla dzieci, którego scenariusz w 1994 roku zdobył główne nagrody w międzynarodowym konkursie The International Association of Lions Club i w konkursie zorganizowanym przez Ogólnopolski Ośrodek Sztuki dla Dzieci i Młodzieży. Rzecz dzieje się współcześnie, głównym bohaterem jest dziewięcioletni Marek, a tytułowy pokój wynajmuje hipopotam o imieniu Feliks. Rodzina Marka nie jest przygotowana na przyjęcie tak wyjątkowego lokatora, i w konsekwencji tego, wywiązuje się z wiele absurdalnych i bardzo zabawnych sytuacji.

Historia opowiedziana przez Annę Onichimowską urozmaici wspólny wieczór, ale może też być początkiem snucia historii we własnym gronie: jakich niezwykłych lokatorów moglibyście gościć u siebie? I jak wpłynąć by to mogło na życie w Waszym domu?

Pogodne nagranie, które sprawi, że słuchacze pośmieją się i wzruszą. A tym, którym spodoba się książka Anny Onichimowskiej, polecamy inne audiobooki na podstawie jej tekstów: „Dobry potwór nie jest zły”, „Krzysztofa Pączka droga do sławy” oraz „Maciek i łowcy duchów”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pokój do wynajęcia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.