Podróże w czasie Tom I (Okładka miękka)

Podróże w czasie Tom I

Podróże w czasie Tom I (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
4.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Gdy babka szesnastoletniej Kate Pierce-Keller daje jej dziwny niebieski medalion i opowiada coś o podróżach w czasie, dziewczyna myśli, że staruszka coś sobie uroiła. Ale gdy morderstwo z przeszłości sprawia, że dotychczasowe życie Kate chwieje się w posadach, historie babki nagle stają się przerażającą prawdą, a medalion to jedyna rzecz, która chroni Kate przed najgorszym.

Kate dowiaduje się, że zabójstwo z 1893 r. to tylko część czegoś o wiele mroczniejszego, a dzięki swojej genetycznej zdolności do podróży w czasie tylko ona może naprawić przyszłość. Ryzykując wszystkim, przenosi się w czasy Wystawy Światowej w Chicago i próbuje zapobiec morderstwu i całemu łańcuchowi wydarzeń, który ma po nim nastąpić.

To wszystko będzie Kate sporo kosztować – jeśli jej się uda, chłopak, którego kocha, nie będzie pamiętał o jej istnieniu. Poza tym, niezależnie od motywów, czy Kate ma prawo do manipulowania losami całego świata?
 • 19 kwietnia 2015 AGNIECHA,

  Stworzyć świat takim, jaki powinien zaistnieć

  Autorka oparła fabułę powieści na sztampowym pomyśle i podjęła temat, który już nie raz pojawiał się w literaturze, ale zrobiła to w tak interesujący ... czytaj >
  Autorka oparła fabułę powieści na sztampowym pomyśle i podjęła temat, który już nie raz pojawiał się w literaturze, ale zrobiła to w tak interesujący i przemyślany sposób, że przygoda z książką dostarcza mnóstwa wrażeń i emocji. Czytelnik wpada w wir wydarzeń od pierwszych stron i do ostatniej nie ma wytchnienia. Dzieje się dużo, nie brakuje zaskoczenia, zwrotów akcji i nieprzewidzianych wypadków. Bohaterowie muszą mierzyć się z różnymi dylematami i często są wystawiani na ciężkie próby, gdzie wybór między pragnieniami a powinnościami nie jest ani łatwy ani oczywisty. „Podróże w czasie. Archiwum Chronosa” to fascynująca i intrygująca powieść, którą pochłania się zbyt szybko osiągając drugi brzeg. Odrywająca od rzeczywistości i pozwalająca na niezapomnianą przygodę w świecie, w którym wszystko może się zdarzyć. Lekka, a jednocześnie wywołująca emocje i pozostawiająca z niedosytem. Książkę polecam nie tylko tym, którzy chcieliby igrać z czasem.

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1