Podróże Guliwera (MP3)

Podróże Guliwera
Bajka dla dzieci

Wydawnictwo Gamma uzupełniło swoją kolekcję klasyki literatury dla dzieci i młodzieży o nowy audiobook. Tym razem oddaje do rąk słuchaczy „Podróże Guliwera” Jonathana Swifta.

Nagranie zawiera skróconą wersję popularnej powieści,wyimki najbardziej emocjonujących przygód i najpiękniejszych opisów, jakie znalazły się w treści tej popularnej i lubianej na całym świecie opowieści o Guliwerze.

To audiobook, który z pewnością spodoba się młodym miłośnikom podróży, szczególnie morskich wypraw w nieznane. Na słuchaczy czeka historia, która od blisko trzystu lat jest jedną z najchętniej wznawianych powieści przygodowych. O jej popularności zdecydowało nowatorskie podejście autora do tematu zetknięcia różnych cywilizacji i przystępny język, dzięki któremu zachwycają się tą publikacją również dzieci.

Niniejsza wersja ukazuje się w interpretacji Jerzego Treli.

A tym, którzy chcieliby sięgnąć po klasykę literatury w nieco skróconej formie polecamy również inne tytuły wydawnictwa Gamma: „Zew krwi”, „Trzech muszkieterów” czy „Przygody Robinsona Kruzoe”.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Podróże Guliwera" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.