Podróż za jeden uśmiech (MP3)

Podróż za jeden uśmiech
Bohaterowie tej opowieści stali się niegdyś postaciami jednego z najweselszych i najbardziej zwariowanych filmów przygodowych dla młodzieży. Ale oto pierwowzór – powieść Adama Bahdaja „Podróż za jeden uśmiech”, tym razem w wersji audio.

Poldek Wanatowicz i jego kuzyn Duduś Fąferski wyruszyli z Krakowa na północ kraju. Pojechali tylko we dwóch, autostopem. A przecież nie tak miało być. Z pierwotnymi planami tych wakacji zgadza się tylko… kierunek podróży. Ale skoro już wyruszyli, poruszają się przez siebie. Oczywiście z przygodami i kompletnie bez wiedzy rodziców, ale oto przeżywają jedyną w swoim rodzaju przygode. Duduś, jak to on, trochę marudzi, ale Poldek koniecznie chce stanąć na wysokości zadania i udowodnić, że właściwie jest już dorosły i można na niego liczyć w takich sytuacjach. Czy obejdzie się bez draki? Cóż, posłuchajcie sami, co zdarzyło się w trakcie tej szalonej podróży przez cały kraj.

Nagranie „Podróży za jeden uśmiech” ukazało się w wykonaniu Sławomira Hollanda i będzie znakomitym prezentem nie tylko dla tych, którzy przed laty byli fanami powieści i filmu, ale również dla współczesnych młodych słuchaczy, którzy chcieliby się wybrać w podróż w wielką, skórzaną walizką.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Podróż za jeden uśmiech" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.