Podróż do wnętrza Ziemi (MP3)

Podróż do wnętrza Ziemi
Jedna z najbardziej niezwykłych powieści w dziejach literatury. Pełna przygód pobudzających wyobraźnię i wizji naukowych, które do tej pory pozostają niespełnione.

Ekspedycja do wnętrza Ziemi, jaką opisał Juliusz Verne, do dziś nie ma sobie równych. Niezwykłość tej historii polega również na tym, że stworzona została sto pięćdziesiąt lat temu.

„Podróż do wnętrza Ziemi” to wielokrotnie wznawiana książka, która teraz dostępna jest także w wersji audio. Niektórym słuchaczom z pewnością przypomnimy jedną z najbardziej fascynujących lektur, innym to wydanie umożliwi zapoznanie się z klasyką literatury science fiction.

To wspaniała, opowiedziana z rozmachem historia ekspedycji profesora Otto Lidenbrocka i jego przyjaciół, pełna jest niebezpieczeństw i niespodziewanych odkryć.

Islandzki wulkan Sneffels to brama do wiedzy o prehistorii. Nawet najodważniejsi wizjonerzy nie mogą przewidzieć, co kryje przestrzeń pod powierzchnią naszej wspaniałej planety.

Wersja audio tej znakomitej, trzymającej w napięciu powieści Verne'a ukazała się w wydaniu Qes Agency w interpretacji Kuby Wątłego.

Juliusz Gabriel Verne (ur. 8 lutego 1828 w Nantes, zm. 24 marca 1905 w Amiens) to wybitny francuski pisarz, jeden z pionierów gatunku science fiction. Fascynacje i wiara Verne'a w potęgę wiedzy, nauki i techniki wsparte bogatą fantazją autora, połączone z talentem pisarskim sprawiły, że jego książki cieszą się do dziś niesłabnącym powodzeniem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Podróż do wnętrza Ziemi" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.