Podręcznik freelancera. Tajniki sukcesu niezależnego projektanta stron WWW. Smashing Magazine (Okładka miękka)

Podręcznik freelancera. Tajniki sukcesu niezależnego projektanta stron WWW. Smashing Magazine

Podręcznik freelancera. Tajniki sukcesu niezależnego projektanta stron WWW. Smashing Magazine (Okładka miękka)

Oferta specjalna -17%

Jesteś zmęczony sztywnymi ramami pracy w firmie? Marzysz o swobodzie, pracy w wybranych godzinach i dowolnym miejscu? Zostań freelancerem! Zanim jednak to zrobisz, poznaj wszystkie za i przeciw. Bycie świetnym webmasterem nie musi oznaczać, że równie dobrze poradzisz sobie z obowiązkami "wolnego strzelca". Dzięki tej książce przekonasz się, czy wolisz być częścią grupy, czy pragniesz zostać sobie sterem, żeglarzem, okrętem…

Ten podręcznik to pozycja wyjątkowa na rynku wydawniczym. Prezentuje najważniejsze umiejętności i cechy, jakie powinien posiadać niezależny projektant WWW. Dzięki niej poznasz sposoby skutecznej komunikacji z klientami oraz najlepsze metody wyceny projektów. W trakcie lektury nauczysz się reagować na krytykę, przygotowywać umowy oraz planować budżet. Ponadto poznasz błędy, które najczęściej popełniają freelancerzy, i dowiesz się, jak ich unikać. Książka porusza wszystkie zagadnienia, o których freelancer wiedzieć powinien!

Sprawdź:
od czego zacząć, czyli jakie cechy powinien mieć freelancer projektów WWW
jak tworzyć oferty i rozmawiać z klientami
jak wycenić projekt i zarządzać finansami
jak dobrze się zareklamować, czyli uprawiać skuteczny marketing "wolnego strzelca"

Rozpocznij karierę na własny rachunek!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Podręcznik freelancera. Tajniki sukcesu niezależnego projektanta stron WWW. Smashing Magazine" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.