Podpalacze książek. Tom 1 - Mój brat strażnik (Okładka miękka)

Podpalacze książek. Tom 1 - Mój brat strażnik

Podpalacze książek. Tom 1 - Mój brat strażnik (Okładka miękka)

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • szukasz ciekawej lektury
  • pasjonują cię tajemnice i teorie spiskowe
  • wyrwiesz się z szarej rzeczywistości i trafisz do magicznego świata literatury

Zamówienie przedpremierowe. Książka będzie dostępna od 11-05-2015.
Pierwszy tom trylogii.

Znakomicie napisana książka akcji dla młodzieży o braterstwie, przyjaźni, miłości i … książkach, które od wieków są atrybutem wiedzy ale i źródłem odwiecznego konfliktu dobra ze złem. Lekkość pióra autora, a w ślad za nim tłumacza pozwalają na lekturę wartką i przepełnioną elementami młodzieńczego humoru.

August Mars ma 14 lat, odwagę w sercu i dystans do otaczającej rzeczywistości. Jego młodsza siostra Cezaryna ma fotograficzną pamięć i genialnie liczy. Ich ojciec – kustosz we francuskiej Bibliotece Narodowej – ginie w tajemniczych okolicznościach. Rodzeństwo wraz z mamą przeprowadza się z Paryża do dziadków, mieszkających w dawnej posiadłości templariuszy. Tam dowiadują się, że należą do niezwykłej rodziny, od wieków sprawującej pieczę nad zapisaną w książkach całą mądrością świata. Ich los jest zagrożony.

Trylogia Podpalacze książek przeniesie Was w świat konfliktu mogącego zniszczyć ludzkość. Na szczęście August i Cezaryna dysponują bronią, która może zapewnić im zwycięstwo: poczuciem humoru i chęcią działania!Marine Carteron urodziła się w 1972 roku we Francji. Studiowała historię sztuki oraz archeologię. Obecnie mieszka w regionie Rodan-Alpy i pracuje jako nauczycielka. Lubi życie rodzinne. Podpalacze książek są jej debiutem powieściowym, który we Francji szybko stał się bestsellerem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Podpalacze książek. Tom 1 - Mój brat strażnik " wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.