Podanie o Lechu, Popielu i Piaście (MP3)

Podanie o Lechu, Popielu i Piaście
Bajka dla dzieci

Legendy i podania to nie tylko zbiór historii, które tłumaczą pewne zjawiska i symbole, pochodzenie znaków, nazw i znaczenie miejsc. To również pasjonujące opowieści, które mają w sobie trochę z opartych na faktach historii, coś z baśni i powieści obyczajowej.

Od lat stanowią jeden z najciekawszych rodzajów opowieści i fascynują równie mocno zarówno dzieci, które dzięki nim dowiadują się wielu rzeczy, jak i dorosłych odbiorców, którzy słuchali ich kiedyś z ust ukochanych osób: mam, dziadków czy sympatycznych cioć jako dobranocek.

Wspaniałe wydania audio, które obecnie dostępne są na rynku, to przypomnienie mocy legend i podań, a także próba przedstawienia ich kolejnemu pokoleniu, gdy tomy wydawane przed laty kurzą się zapomniane na strychach.

Atrakcyjna forma i odrobina zachęty ze strony rodziców, z pewnością sprawi, że najmłodsze pokolenie słuchaczy sięgnie po te znakomite historie. Wśród nich nie można pominąć „Podania i Lechu, Popielu i Piaście”, które spisała Cecylia Niewiadomska, a wspaniale na potrzeby nagrania przeczytała Jolanta Nord.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Podanie o Lechu, Popielu i Piaście" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.