Poczuj Power (MP3)

Poczuj Power
Ten trening daje Ci nieźle w kość. Jesteś spocony, zmieniasz kolejną koszulkę, trener na Ciebie krzyczy, w dodatku pada deszcz, nie wyszło Ci kolejne podanie, zastanawiasz się co robić, za chwilę wybuchniesz, masz dość…

Musisz skupić się na uwagach trenera, już najwyższy czas zacząć ćwiczyć myśli. Zapomnij o złości i pocie, który spływa Ci po plecach. Skoncentruj się na tym co jest ‘’tu i teraz’’. Jesteś przecież jak Michał Żewłakow – zawodowcem, profesjonalistą w panowaniu nad sobą. Wiesz jak zachować się w zespole gdy wygrywacie lub przegrywacie. To, co dzieje się na boisku, znajduje się pod Twoją kontrolą.

Michał Żewłakow poleca album składający się z dwóch audiobooków:

1. Motywacja przed meczem,

2. Twoja pewność siebie – co jej szkodzi a co ją wspiera i buduje,

Mamy nadzieję, że dzięki nim będziesz wiedział jak walczyć nie tylko o piłkę, ale również jak walczyć z samym sobą. Jak być najlepszym na boisku, jak współpracować z kolegami z zespołu, trenerem oraz z sędzią.

Jeśli prezentowany album jest dla Ciebie za krótki, zapraszamy do zakupu albumu pt: ,,Gryź trawę – Michał Żewłakow’’ składającego się z jedenastu audiobooków, w albumie znajduje się również biografia Michała.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Poczuj Power" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.