Polska Lista Przebojów. 7 najciekawszych propozycji na urlop w mieście (Okładka miękka)

Polska Lista Przebojów. 7 najciekawszych propozycji na urlop w mieście

Polska Lista Przebojów. 7 najciekawszych propozycji na urlop w mieście (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
Kup na prezent
Jedyne lekarstwo dla znużonych życiem w gromadzie: życie w wielkim mieście. To jedyna pustynia, jaka jest dziś dostępna.
Albert Camus

To turystyczne spojrzenie na siedem polskich miast: Białystok, Bielsko-Białą, Gdynię, Kłodzko, Nowy Sącz, Olsztyn i Szczecin, w których można odpocząć równie przyjemnie jak na łonie natury. Historia, zabytki, bogata oferta kulturalna oraz ciekawa okolica zachęcają do ich odwiedzenia. Niejedna typowa miejscowość turystyczna może pozazdrościć im łatwości dojazdu, połączeń komunikacyjnych, instytucji i imprez kulturalnych, terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych. W miastach na urlop nie ma miejsca na nudę.

Przewodnik zawiera wybór nietuzinkowych miejsc na spędzenie wolnego czasu. Mamy nadzieję, że zainspiruje czytelników do zaplanowania urlopu innego od dotychczasowych.

W książce znajdziesz:
  • wycinki historii miast,
  • opisy najpiękniejszych zabytków,
  • trasy ścieżek spacerowych i rowerowych,
  • przebiegi szlaków turystycznych w miastach i okolicach,
  • adresy instytucji kulturalnych i terminy najważniejszych imprez,
  • ważne informacje turystyczne.
Nowa seria czterech przewodników po Polsce pozwala spojrzeć na turystyczne atrakcje naszego kraju z różnych punktów widzenia. Próbuje pokazać zarówno znane, jak i mniej uczęszczane miejsca na wypoczynek w uzdrowiskach, parkach narodowych, miastach oraz na dwóch kółkach.

Każdy przewodnik stanowi integralną całość, pozostając zarazem częścią serii. Informacje z jednego przewodnika znajdują uzupełnienie w innym. Autor chciał pokazać, jak różnie możemy spędzić nasz wolny czas, i zaproponować urozmaicone formy wypoczynku, podczas którego nie powinno zabraknąć ani ruchu, ani elementów poznawczych.

Przewodniki z tej serii są turystyczną układanką. Z jej elementów każdy może stworzyć idealny dla siebie urlop.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Polska Lista Przebojów. 7 najciekawszych propozycji na urlop w mieście" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.