Play-Doh Touch Ulep i odkrywaj Zestaw interaktywny B9018

Play-Doh Touch Ulep i odkrywaj Zestaw interaktywny B9018

Play-Doh Touch Ulep i odkrywaj Zestaw interaktywny B9018

Oferta specjalna -23%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to świetna zabawka
  • to ciekawy pomysł na prezent
  • 3+
  • Hasbro
Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi!

Tyle pomysłów kryje się w małym tekturowym pudełeczku! Play-Doh to od ponad 40 lat zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną. Ulep, skanuj, stylizuj! Play-Doh Touch to zupełnie nowa wersja zabawy popularną ciastoliną. Innowacja polega na przeniesieniu aktywności w świat urządzeń mobilnych i kontynuację zabawy z poziomu aplikacji. Wystarczy ulepić z masy plastycznej zwierzątko czy stworka, a następnie zeskanować go do aplikacji. Wówczas rozpoczyna się stylizacja za pomocą narzędzi dostępnych w programie. Do zabawy należy pobrać aplikację Play-doh Touch w App Store lub Google Play.

Zawartość i cechy zestawu: 4 foremki, 3 narzędzia, 9 foremek do wycinania, karta do skanowania, 5 tub ciastoliny, instrukcja.

Aplikacja Play-doh Touch działa na urządzeniach iPhone, iPad, iPod touch oraz wybranych urządzeniach Android. Aplikacja dla dzieci od 4 roku życia
  • 3+
  • Hasbro

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Play-Doh Touch Ulep i odkrywaj Zestaw interaktywny B9018" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.