Planeta Kaukaz (ebook) (do pobrania)

Planeta Kaukaz (ebook)

Planeta Kaukaz (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz losy ludzi na obszarze, który uznaje się za koniec świata
  • wbrew pozorom, Kaukaz jest bliżej, niż sądzisz
  • seria "Reportaż" odkrywa nieznane historie

Kup na prezent
"Wojtek Górecki napisał świetną książkę. Jest ona wynikiem jego fascynacji światem nie tak znów odległym od Polski, ale jakże zupełnie nieznanym nam i obcym.

I oto, dzięki autorowi Planety Kaukazu, opisani przez niego Czeczeńcy i Inguszowie, Osetyńcy i Abchazi stają się nam znajomi, bliscy, sąsiedzcy. To wielka zasługa autora przyczynić się swoim pisaniem do poznania innych, a przez poznanie – do zrozumienia i zbliżenia.

Górecki pokonał ogrom trudności, na jakie w tamtych stronach napotyka reporter i dotarł do miejsc najbardziej niedostępnych, gdzie spotkał ludzi niezwykłych, ujmujących nas swoją prostotą i sercem.

Pod jego żywym i precyzyjnym piórem nie tylko cały Kaukaz Północny, ale i poszczególne zamieszkujące go społeczności przekształcają się w osobne, małe planety, tak, że w rezultacie otrzymujemy cały bogaty i różnorodny 'Kosmos Kaukaz'. Pasja autora, jego wysiłek, wytrwałość i wiedza dały w sumie książkę stanowiącą jedną z najbardziej wartościowych pozycji w dorobku młodego pokolenia polskich reporterów".
- Ryszard Kapuściński (o pierwszym wydaniu książki).

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Planeta Kaukaz (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.