Plac Komsomolski (Okładka miękka)

Plac Komsomolski

Plac Komsomolski (Okładka miękka)

Oferta specjalna -41%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • pasjonujesz się intrygującymi kryminałami
  • wartka i pełna zwrotów akcji fabuła sprawia, że nie możemy rozstać się z książką
  • poznasz historię rosyjskich oligarchów, którzy zrobią wszystko dla pieniędzy

Akcja powieści Martina Cruza Smitha ''Plac Komsomolski'' rozgrywa się we współczesnej Moskwie. Bohaterami są Rosjanie. Główni bohaterowie to: śledczy Arkadij Renko, zbiegła nieletnia prostytutka Maja oraz piętnastoletni Żenia - podopieczny Renki, który przebywa wśród półświatka i utrzymuje się z hazardu, jako genialny szachista.

Renko wykupuje z izby wytrzeźwień przyjaciela, detektywa Wiktora Orłowa, notorycznego alkoholika. Arkadij prowadzi za wiecznie pijanego Wiktora śledztwo, które wskazuje, że w Moskwie grasuje seryjny morderca, zainteresowany tańcem klasycznym - w ostatnich latach znaleziono obnażone ciała kilku młodych kobiet ułożone w kolejnych pozycjach baletowych. Podejrzenia Arkadija padają na tancerza klubu Niżyński, Siergieja Borodina. Arkadij spotyka w klubie sąsiadkę, młodą, atrakcyjną dziennikarkę, Annę Rudikową.

Jest zafascynowana jego właścicielem, oligarchą Aleksandrem Waksbergiem. Waksberg pozoruje napad na siebie, by przywłaszczyć pieniądze uzyskane z charytatywnej zbiórki. Anna orientuje się, że oligarcha nie jest uczciwy i nawiązuje relację z Arkadijem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Plac Komsomolski" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.