Piwo. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby nie wyjść na głupka (Okładka miękka)

Piwo. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby nie wyjść na głupka

Piwo. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby nie wyjść na głupka (Okładka miękka)

Oferta specjalna -24%
Kup na prezent
Książka napisana przez Tomasza Kopyrę ma za zadanie zachęcić jak najszerszą grupę osób do zainteresowania się bogactwem piwnego świata. Piwo nie jest wyłącznie jasne pełne. Podobnie jak z winem, związana jest z nim bogata tradycja. Piwo posiada tysiące rodzajów i smaków. Książka Kopyry kierowana jest przede wszystkim do piwnych laików, jednak jej obszerność i historiograficzna szczegółowość sprawia, że nawet wytrawni piwosze - czy raczej beergeecy - znajdą w niej coś dla siebie.

Książka napisana została bardzo przystępnym językiem, dzięki czemu nawet najbardziej skomplikowane kwestie związane z procesem warzenia piwa są jasno wyjaśnione. Dodatkowo pomagają również liczne kolorowe zdjęcia, które pozwalają lepiej zrozumieć pewne kwestie. Wydawnictwo zadbało o multimedialność publikacji. Dzięki aplikacji tap2c za pomocą smartphone można odtworzyć filmy obrazujące miejsca opisywane w książce. Tego typu rozwiązanie na pewno spodoba się tym czytelnikom, którzy bardziej od druku preferują media audiowizualne.

Jak twierdzi sam autor, nawet najwierniejsi fani bloga kopyra.com powinni być zaskoczeni publikacją. Książka podzielona została na cztery części: Jak powstaje piwo? (jest to jednocześnie najtrudniejszy fragment książki), Piwny Matrix, Piwo w stylu oraz DIY - porady dotyczące warzenia piwa w domu i degustacji.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Piwo. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby nie wyjść na głupka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.