Pisane słońcem (Okładka miękka)

Pisane słońcem

Pisane słońcem (Okładka miękka)

Oferta specjalna -17%
4.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Jeśli można dotrzeć lądem z Polski do Malezji, to właściwie dlaczego by tego nie zrobić? Jeśli człowiek spotkany w drodze zachowuje się dziwnie, to dlaczego by nie spróbować go zrozumieć? Jesli oferuje gościnę, to dlaczego by z niej nie skorzystać? Jeśli można wyruszyć na pustynię, aby w samotności medytować, to dlaczego by tego nie zrobić? „Dlaczego“ – to słowo-klucz tej książki. Maciej Roszkowski przez prawie dwa lata wędrował po Azji. Jego wspomnienia, relacje z podróży i reportaże to wyszukana kolekcja osobistych refleksji, wrażeń, momentów szczęścia i zdziwienia. Ta książka uświadamia, że warto odrzucić stereotypy. Że opłaca się jechać w nieznane bez gotowych scenariuszy, bo tylko wtedy spotka nas nagroda: poznanie nieznanego. „Pisane słońcem” to świadoma podróż przez Kurdystan, Iran, Indie, Tajlandię, Malezję, Laos, Chiny, Tajwan, Koreę, Japonię, Kirgistan i Kazachstan pod prąd uprzedzeniom i fałszywym wyobrażeniom. To też podróż odkrywcza – w głąb samego siebie.
 • 14 lutego 2015 AGNIECHA,

  Pisane słońcem

  "Pisane słońcem" to książka podróżnicza, w której wyprawa i odwiedzane miejsca stają się motorem do wędrówki wewnątrz siebie. Drogowskazem do umysłu, ... czytaj >
  "Pisane słońcem" to książka podróżnicza, w której wyprawa i odwiedzane miejsca stają się motorem do wędrówki wewnątrz siebie. Drogowskazem do umysłu, serca i duszy. Pobudzająca do refleksji i motywująca do stawiania pytań związanych z ludzką naturą. Krótka, ale bardzo ciekawa i barwna. Uświadamiająca, że czasem warto odrzucić stereotypy i dać sobie szansę na prawdziwe przeżycia, które nie tylko odkryją przed nami świat, ale pozwolą nam na znacznie więcej. Polecam.

4.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1