Piotruś zuch (MP3)

Piotruś zuch
Piotruś ma już za sobą pierwszą klasę i czuje się w szkole doskonale. Jeśli słuchaliście jego przygód w tomie „Piotruś pierwszak”, z pewnością chętnie sięgnięcie po kolejny audiobook z serii stworzonej przed laty przez Mieczysławę Buczkównę. Oto kolejna część cyklu o rezolutnym Piotrusiu - „Piotruś zuch”. Tym razem Piotruś zostaje zuchem i marzy o niebieskiej chuście harcerza, zbiórkach i obozach pod namiotem. Ale jest kilka warunków, które musi spełnić.

Wesołe, ciepłe historyjki to blisko dziesięć godzin opowiadań dla całej rodziny. Nagrania zainteresują nie tylko maluchy i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. To cudowne opowieści – o szkole, wakacjach, wspólnie spędzanym czasie, relacjach z kolegami i młodszym rodzeństwem. Typowy ośmiolatek, który z radością wita każdy dzień i nowe przygody – słuchanie o tym to czysta przyjemność.

Polecamy tę serię wszystkim, którzy chcieliby wybrać dla swoich dzieci pogodną serię bez przemocy i traktującą o codziennych sprawach dzieci.

W wersji audio ukazały się również pozostałe części cyklu o Piotrusiu: „Piotruś pierwszak” oraz „Bajki dla Ewy”.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Piotruś zuch" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.