Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich (MP3)

Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich


Znana w literaturze postać zachwyci po raz kolejny. Piotruś Pan to chłopiec niezwykły. Postanowił, że nie urośnie, na zawsze zostanie dzieckiem i będzie cieszył się beztroską, brakiem odpowiedzialności i możliwością ciągłej zabawy. Większość słuchaczy zna historię jego spotkania z uroczą Wendy i resztą Darlingów, jej małymi braciszkami.

Ten audiobook „Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich”, to znakomity wstęp do tego, co James Matthew Barrie opisał w swoim największym dziele. Polecamy to nagranie słuchaczom, którzy zawsze zadawali sobie pytanie, jak Piotruś żył wcześniej.

Otóż, tuż po narodzinach… wyfrunął przez okno. Od tej pory mieszkał w krainie elfów, wróżek i spełnienia marzeń. Towarzyszyły mu inne dzieci i cóż, to była za zabawa, tak wspólnie spędzać czas!

Audiobook jest niezwykłą wyprawa do świata wyobraźni, a opowieść „Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich” można traktować jako baśń lub znakomity, pełen metafor obraz społeczeństwa – tak samo aktualny dziś wówczas, gdy powstał, co i dziś. Również dlatego to lektura dla małych i dużych słuchaczy.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.