Piotruś Pan (MP3)

Piotruś Pan
Jedna z najstarszych opowieści zaadaptowanych przez Walta Disneya, która wciąż cieszy się uznaniem odbiorców. Teraz znalazła się również w kolekcji audiobooków.

To historia chłopca, który postanowił, że nie dorośnie. Tym razem w wersji nieco ponad dwudziestominutowego nagrania, które znakomicie spełni funkcję dobranocki, ale będzie też wspaniałym wyborem do zainspirowania dzieci do wspólnej zabawy.

To klasyka przystosowana do odbioru przez najmłodszych słuchaczy. Prosty język, krótka forma i pasjonująca opowieść sprawiają, ze nawet kilkuletnie dzieci będą mogły poznać fascynującą historię Piotrusia Pana, jego przyjaciół z Nibylandii oraz tych, których poznał w domu państwa Darlingów – uroczej Wendy i jej braci. Nie mogło również zabraknąć przebiegłego kapitana Haka, który spróbuje przeszkodzić Piotrusiowi w jego beztroskim życiu.

Posłuchajcie „Piotrusia Pana” w interpretacji Artura Barcisia. W kolekcji Disneya znalazło się jeszcze kilka tytułów w wykonaniu tego cenionego przez najmłodszych lektora, między innymi „Król lew”, „Złomek i kłopoty z traktorami” oraz „Przygody Zygzaka”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Piotruś Pan" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.