Piotruś Pan (MP3)

Piotruś Pan
Głównym bohaterem jest tytułowy Piotruś Pan, chłopiec, który nie chce dorosnąć. Piotruś, znakomity szermierz, spędza swe niekończące się, pełne przygód dzieciństwo na wyspie Nibylandii, przewodząc grupie Zaginionych Chłopców.

Audiobook, który trafia właśnie do słuchaczy to adaptacja pięknej powieści Jamesa Matthew Barriego. Psoty, przygody i znakomicie zarysowane postaci – oto co czeka młodszych i starszych słuchaczy, którzy zdecydują się wybrać z Piotrusiem do Nibylandii.

Chłopiec o magicznych zdolnościach pokaże nam tę niezwykłą krainę i przedstawi przyjaciół. Dziewczynki z pewnością polubią maleńką wróżkę – Dzwoneczka, chłopcom spodobają się sceny, w których Piotruś lata i walczy z Kapitanem Hookiem. Dlatego warto słuchać „Piotrusia Pana” w wersji audio razem, rodzinnie.

Opowieść o Piotrusiu należy od lat do najchętniej czytanych i słuchanych opowieści dla dzieci. Chętnie sięgają po nią również dorośli, bo to historia, która zawiera uniwersalne marzenie każdego dziecka: zabawa od rana do wieczora. I pytanie, które prędzej czy później pojawia się w głowie każdego: a co, gdyby na zawsze pozostać dzieckiem? Czy Piotrusiowi się uda? I co stanie się z Zaginionymi Chłopcami, Dzwoneczkiem i Kapitanem? Posłuchajmy! Nagranie ukazywało się w znakomitej interpretacji dwojga aktorów: Wiktora Zborowskiego i Magdaleny Zając-Zawadzkiej.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Piotruś Pan" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.