Pinokio (MP3)

Pinokio
Klasyczna baśniowa historia, która w wersji Disneya nabiera niezwykłego uroku. To skrócona, ale wspaniała interpretacja „Pinokia”, o którym słyszały chyba wszystkie dzieci. Tym razem do słuchaczy trafia audiobook, który z uwagi na język, długość nagrania i nastrój opowieści nadaje się znakomicie nawet dla najmłodszych dzieci.

Drewniany pajacyk ożyje, aby bawić i uczyć dzieci. Mądrość i puenta płynące z tego opowiadania są ponadczasowe i mimo tego, że od powstania opowieści o biednym Dżepetcie i wystruganym przez niego drewnianym chłopczyku minęło już tylu lat, wciąż cieszy się popularnością. „Pinokio” należy do klasycznych opowieści nie tylko literackich, ale również animowanych. Film Disneya na podstawie tej historii to jeden z hitów wszech czasów.

Polecamy nagranie wszystkim tym, którzy są fanami „Pinokia” i chcieliby jeszcze raz posłuchać o przygodach tej niezwykłej postaci.

Audiobook „Pinokio” w wersji przygotowanej przez Disneya ukazał się w interpretacji Marii Seweryn, która znakomicie przeczytała również inne bajki w tym cyklu, między innymi „Małą syrenkę”, „Kopciuszka” czy „Księgę dżungli”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pinokio" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.