Pinokio (MP3)

Pinokio
Bajka dla dzieci

Wzruszająca, pełna mądrości opowieść o drewnianym chłopczyku, który bardzo chciał stać się prawdziwym chłopcem. Stworzona przez Carlo Collodiego postać to sympatyczny, choć niepozbawiony wad Pinokio, który stał się również bohaterem jednego ze słuchowisk, do którego wspaniałe scenariusze pisze Maciej Staropolski.

Wśród baśni i opowieści z całego świata nie mogło zabraknąć „Pinokia”, bo to wdzięczna opowieść, którą dzieci kochają od lat.

Dzięki specjalnie napisanemu scenariuszowi, skomponowanej muzyce i znakomicie zagranych przez profesjonalnych aktorów rolach, do słuchaczy trafia „Pinokio” w wersji słuchowiska.

Tempo i język opowieści zostały opracowane z myślę o najmłodszych słuchaczach, dzięki czemu nagranie znakomicie sprawdzi się w przedszkolu lub jako dobranocka dla maluchów. To nie tylko wesołe opowiadanie, w którym pojawia się szereg malowniczych postaci, ale przede wszystkim lekcja prawdomówności i grzecznego zachowania, która ubrana w ciekawą formę, z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Dorośli, którzy pamiętają historię Pinokia, być może zechcą na chwilę wrócić do krainy cudownej opowieści Collodiego, którą tak znakomicie przypomina Maciej Staropolski.

Na podstawie Baśni C. Collodiego i własnego tłumaczenia napisał Maciej Staropolski

Występują:

E.Laskiewicz, B.Medwecka, Z.Biernat, M.Stachowiak, A.Deskur, Z.Leraczyk, W.Leśniak, J.Medwecki

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pinokio" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.