Piętnastoletni kapitan (MP3)

Piętnastoletni kapitan
Klasyka powieści przygodowej w wersji audio.

„Piętnastoletni kapitan” Juliusza Verne'a to od lat jedna z najpopularniejszych, najchętniej wznawianych i czytanych opowieści. Sięgają po nią nie tylko młodzi odbiorcy, ale wracają do tej historii także dorośli, dla których mimo upływu lat powieść ta pozostaje najwspanialsza literacką przygodą.

Nagranie to ponad dziesięć godzin morskich opowieści. Słuchacze poznają realia życia na statku, przeżyją sztormy, połów wielorybów, poczują tęsknotę za bliskimi niebezpieczeństwo życia w otoczeniu niezwykłego żywiołu.

Nietypowa, niezwykle oryginalna załoga pod wodzą młodego kapitana to bohaterowie z krwi i kości, nieustraszeni, ale pełni szacunku do morza.

Audiobook zachwyci młodzież i dorosłych, miłośników żeglarstwa i powieści przygodowych. To piękna opowieść, w której życie na morzu i zmaganie się z jego trudami można traktować dosłownie, ale również jako metaforę.

Wersja audio powieści „Piętnastoletni kapitan” interpretuje Ireneusz Załóg.

Fani twórczości Verne'a mogą sięgnąć również po inne nagrania z jego utworami, między innymi „Tajemniczą wyspę” czy „Podróż do wnętrza Ziemi”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Piętnastoletni kapitan" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.